O nas

  Szkoła Mediacji O-Media Grażyna Górska i dr Ewa Kosowska-Korniak jest autorskim kursem, umożliwiającym zdobycie zawodu mediatora, prowadzonym przez doświadczone mediatorki i trenerki mediacji

  • Łączy nas pasja, przyjaźń i praca.
  • Prowadzimy Szkołę Mediacji w cyklu dwóch kolejnych pełnych weekendów: sobota, niedziela, od 9.00 do 17.30.
  • Zajęcia w Opolu, Wrocławiu i Oławie.
  • Każdą edycję Szkoły Mediacji prowadzi wymiennie dwoje trenerów, co pozwala uczestnikom na poszerzenie warsztatu i uzyskanie pełnej perspektywy zawodu mediatora.
  • Kursy specjalistyczne prowadzą trenerzy, specjalizujący się w danej dziedzinie mediacji.

  Współpracujemy z ekspertami.

   

   

   

   

  Grażyna Górska

  Doświadczona mediator w sprawach cywilnych, gospodarczych, pracowniczych i rodzinnych z wieloletnim doświadczeniem, trener mediacji VCC, założycielka i Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Cywilnych, wykładowca akademicki, mediator w Wojewódzkim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Opolu. Popularyzatorka mediacji pomysłodawczyni i organizatorka Oławskiej Konferencji Mediacyjnej.

  więcej informacji

   

   

   

   

  Dr Ewa Kosowska-Korniak

  Pasjonatka mediacji, dobrej rozmowy, uważności na drugiego człowieka. Jej celem jest inspirowanie innych do pracy nad sobą i swoimi relacjami z otoczeniem. Doświadczona trenerka mediacji z rekomendacją trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Dr nauk prawnych, Mediator stały Sądu Okręgowego w Opolu, wykładowca akademicki, kierownik studiów podyplomowych „Mediacje sądowe i pozasądowe” w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu i we Wrocławiu. Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Opolu. Trener mediacji VCC. Właścicielka Instytutu Komunikacji O-Media.

  więcej informacji